Kalendarz

Wtorek 21 Czerwca 2022

Imieniny

Imieniny: Alojzego, Alicji, Marty

Licznik odwiedzin

Jesteś: 22802212 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: KULTURA POWIAT MŁAWSKI STOLICĄ KULTURY MAZOWSZA Zapowiedzi imprez

Treść strony

W dniach 25 sierpnia oraz od 30 sierpnia do 1 września odbędzie się widowisko historyczne "Bitwa pod Mławą"
W dniu 25 sierpnia odbędą się Dożynki Gminno-Parafialne w Dzierzgowie. Jest to kolejna impreza z cyklu Powiat Mławski Stolicą Kultury Mazowsza
W dniu 2 sierpnia odbędzie się otwarcie wystawy poplenerowej „Kolorowa Mlawa” . Wernisaż wystawy rozpocznie się o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury.
W Kuklinie, Grzebsku i Stupsku odbędą się festyny rodzinne - kolejne imprezy z cyklu "Powiat Mławski Stolicą Kultury Mazowsza".
Starostwo Powiatowe w Mławie zaprasza na cykl imprez kulturalnych zaplanowanych w ramach projektu „Powiat Mławski Stolicą Kultury Mazowsza 2013”.
Starostwo Powiatowe w Mławie zaprasza na cykl imprez kulturalnych zaplanowanych w miesiacu czerwcu w ramach projektu „Powiat Mławski Stolicą Kultury Mazowsza 2013”.
W dniu 26 maja 2013 roku odbędzie się czwarta impreza w ramach projektu „Powiat Mławski Stolicą Kultury Mazowsza 2013”. Będzie to koncert pn. MAZOWSZE W KORONIE, który odbędzie się w kosciele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia Najświetszej Marii Panny w Szreńsku.
Kolejne, trzecie już przedsięwzięcie z Kalendarza Imprez Kulturalnych projektu „Powiat Mławski Stolica Kultury Mazowsza 2013 to dzień Dzień Patrona Szkoły Wojciecha Piechowskiego. W Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym (Gmina Szydłowo) 24 maja 2013 roku odbędą się uroczyste obchody Dnia Patrona Szkoły Wojciecha Piechowskiego.
W Sali Sportowej przy Gimnazjum w Lipowcu Kościelnym odbędzie się uroczystość XX-lecie istnienia Zespołu Tańca Ludowego "Lipowiacy". To druga impreza z Kalendarza Imprez Kulturalnych Powiatu Mławskiego w ramach projektu „Powiat Mławski Stolicą Kultury Mazowsza 2013”
W sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie, 15 kwietnia 2013 roku o godzinie 13.00 rozpocznie się się uroczysta „Inauguracja projektu Powiat Mławski Stolicą Kultury Mazowsza 2013”. Podczas tego wydarzenia Powiat Mławski oficjalnie przejmie klucze do Stolicy Kultury Mazowsza na 2013 rok.

Banery

Wypełnij wniosek
Rejestracja w Wydziale Komunikacji
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09