Jesteś w: SPORT I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego

I BIEG O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO

Już za nami „I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego”. Zawody, które zainicjował Klub Pływacki „Płetwal” Mława odbył się w ostatnią niedzielę 4 października 2015 roku. Swoim patronatem, bieg objął Starosta Mławski, a w organizację od samego początku zaangażowani byli: Starostwo Powiatowe w Mławie, Mławska Hala Sportowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie.

ZAPOWIEDŹ I BIEGU O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO

• PLAKAT I BIEGU O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO
  • Ulotka strona pierwsza
  • Ulotka strona druga

I BIEG O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO

• Organizator - Klub Pływacki PŁETWAL Mława
  • Współorganizatorzy - Starostwo Powiatowe w Mławie, Mławska Hala Sportowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
  • Data - 4 października 2015r.
  • Start, Meta i Biuro Zawodów - Mława, Stadion MOSiR, w Mławie przy ul.Kopernika 38
  • Rejestracja internetowa: do 26 września 2015 r.  na stronie internetowej www.superczas.pl
  • -

Serdecznie zapraszamy na I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego, który odbędzie się 4 października 2015 roku. Półmaraton na atestowanej trasie, z elektronicznym pomiarem czasu oraz obsługą sędziowską PZLA, z założenia ma stać się imprezą cykliczną, która wejdzie do tradycji imprez biegowych nie tylko w powiecie mławskim, ale również wpisze się na stałe do kalendarza ogólnopolskich imprez biegowych.Organizatorem Biegu jest Klub Pływacki Płetwal Mława.

W organizację pierwszej edycji czynnie zaangażowane jest Starostwo Powiatowe w Mławie, Mławska Hala Sportowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie.Bazą zawodów będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie przy ul. Kopernika 38, gdzie będzie mieściło się Biuro Zawodów, namioty organizatorów, start i meta, parking oraz szatnie. Bieg, przeznaczony zarówno dla zawodowców jak i dla amatorów, odbędzie się na trasie biegnącej w dużej części przez Mławski Las.

Zawody sklasyfikowane będą w różnych kategoriach wiekowych oraz w kategorii OPEN. Zawodnicy na podium otrzymają puchary oraz narody rzeczowe. Dodatkowo wśród wszystkich zawodników biorących udział w I Biegu o Puchar Starosty Mławskiego rozlosowanych zostanie wiele atrakcyjnych nagród.

Szczegółowe informacje oraz Regulamin Zawodów znajdują się na stronie:

Bieg został również wpisany do kalendarza biegów prowadzonego na stronie www.maratonypolskie.pl

Wszystkie informacje znajdują się również na stronie www.powiatmlawski.pl na  podstronie: Sport / I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego

Dodatkowo Klub Pływacki Płetwal Mława zamieścił I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego na swoim facebookowym fun page.

• autor: Marzena Nagucka, data: 2015-07-14

Opis trasy i mapa I Biegu o Puchar Starosty Mławskiego