Kalendarz

Wtorek 21 Czerwca 2022

Imieniny

Imieniny: Alojzego, Alicji, Marty

Licznik odwiedzin

Jesteś: 22802306 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Monitory
    • autor: Gerd Altmann z Pixabay

Od 20 maja w Wydziale Komunikacji zarezerwujesz przez internet miejsce w kolejce. Będzie wygodniej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu mławskiego, w Wydziale komunikacji od 20 maja br. uruchomiony zostanie internetowy system rezerwacji wizyt w Wydziale Komunikacji w Mławie.

Po kliknięciu w link, który udostępnimy w nadchodący czwartek, na naszej stronie internetowej będzie możliwość zarezerwowania miejsca w kolejce na wybrany dzień i godzinę począwszy od 24 maja. System umożliwia również wybór rodzaju sprawy (np. rejestracja pojazdów). Harmonogram wizyt będzie zaplanowany na miesiąc.  

Rezerwacji można dokonać anonimowo, jak również z podaniem danych osobowych, co w razie konieczności ułatwi pracownikom wydziału kontakt z intereantem.

Ciekawym rozwiązaniem jest podgląd stanu kolejki on-line. Dzięki temu interesanci będą mogli swobodnie zarządzać swoim czasem w oczekiwaniu na obsługę.

Ilość miejsc w internetowym systemie rezerwacji będzie limitowana. Zapewni to obsługę osób, które nie skorzystały z rezerwacji online i przyszły do urzędu osobiście.

Rozwiązanie to funkcjonuje i sprawdza się w wielu miastach w Polsce. Od 17 do 24 maja internetowy system kolejkowy będzie na etapie wdrażania oraz dostosowywania. Mogą pojawić się przejściowe trudności z jego funkcjonowaniem.

Zachęcamy do wcześniejszego umawiania wizyty w urzędzie przez Internet. Zapewni to bezpieczeństwo i komfort interesantów oraz pozytywnie wpłynie na jakość świadczonych usług.

  • data: 2021-05-17

wsteczwstecz

Banery

Wypełnij wniosek
Rejestracja w Wydziale Komunikacji
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09