Kalendarz

Wtorek 21 Czerwca 2022

Imieniny

Imieniny: Alojzego, Alicji, Marty

Licznik odwiedzin

Jesteś: 22802286 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Poseł Anna Cicholska, Starosta Jerzy Rakowski, w-ce...

Posłanka Anna Cicholska przywiozła pieniądze dla starostwa

We wtorek 18 maja w sali konferencyjnej starostwa  odbyło się spotkanie podczas, którego  Poseł Anna Cicholska przekazała symboliczną promesę na przyznane nam dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Prawie 10 mln zł jakie dostaliśmy przeznaczymy na rozbudowę drogi powiatowej  na odcinku Radzanów – Drzazga

Ponieważ inwestycja jest dwuletnia teraz ze wspomnianego funduszu dotrze do nas kwota 4,9 mln zł. Pozostałe  5 046 048,43 zł mamy otrzymać w przyszłym 2022 roku. O przyznanych środkach pisaliśmy tutaj.

Zwracając się do starosty Jerzego Rakowskiego i zebranych Pani poseł podkreśliła dobrą współpracę z samorządem powiatu i zaznaczyła, że to dobre przygotowanie przez powiat wniosków przyniosło owoc m.in. w postaci dofinansowania na to jak i wcześniejsze zadania drogowe realizowane przez nas.

W odpowiedzi wręczając bukiet kwiatów na ręce pani poseł włodarz powiatu podziękował za wsparcie i przyznane dotychczas pieniądze.  Życzył też dobrej dalszej współpracy.

Członek zarządu powiatu Witold Okumski natomiast stwierdził, że Fundusz Dróg Samorządowych to najlepszy z programów jaki stworzono od początku funkcjonowania powiatów. Dodał też, że bez niego nie byłoby możliwe realizowanie tego typu inwestycji.

  • autor: T.B, data: 2021-05-19
  • P1004368 (3)
  • P1004379 (2)

wsteczwstecz

Banery

Wypełnij wniosek
Rejestracja w Wydziale Komunikacji
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09