Treść strony

• Gra deblowa w badmintonie
    • autor: MHS

Za nami II turniej IV Grand Prix w Badmintonie

W niedzielę 8 listopada w Mławskiej Hali Sportowej odbył się II turniej IV Grand Prix w badmintonie. Rozegrany został zarówno w grach indywidualnych jak i deblowych.

W grach pojedynczych bezkonkurencyjny okazał się Marek Maślanik z Olsztynka który wygrał wszystkie spotkania, a w finale pokonał dobrze spisującego się w tym dniu Magnusa Dudkiewicza z Mławy. W meczu o trzecią pozycję turnieju ubiegłoroczny zwycięzca Dariusz Rochoń z Działdowa pokonał Roberta Szulejewskiego z Mławy .

W grach deblowych nie mieli sobie równych zawodnicy Marek Maślanik  oraz Sławomir Grzymkowski, którzy nie dali szansy rywalom i wygrali wszystkie spotkania. Po zaciętej walce drugie miejsce w grach deblowych wywalczyli Magnus Dudkiewicz oraz Dariusz Kowalczyk , a na trzecim stopniu podium uplasowała się para ubiegłorocznych zwycięzców cyklu Grand Prix – Dariusz Rochoń oraz Agnieszka Rozwadowska.

Kolejny trzeci turniej zostanie rozegrany w dniu 6 grudnia (niedziela) początek gier godzina 10:00.